Informace k předprodeji vstupenek ve Veselé kavárně Brno

Vstupné na kulturní akce ve Veselé kavárně je:

  • dospělá osoba 95,- Kč
  • dítě 55,- Kč
není-li u akce uvedeno jinak.

Dospělí mají místo (židli) u stolu, k němuž očíslovaná vstupenka slouží zároveň jako místenka.
Děti sedí na malých polstrovaných kostkách nebo židličkách v herním koutku (v hledišti) a jejich místa nejsou nijak číslována.
Plánek kavárny s čísly stolů:


Členové věrnostního klubu Veselé kavárny mají na vstupné slevu 20%!
Sleva je uplatňována pouze na předprodej a to v režimu 4 + 1 představení zdarma. Když si tedy v předprodeji koupíte vstupenky na 4 představení, na libovolné páté představení dostanete odpovídající počet vstupenek zdarma. Více informací o možnostech čerpání slev u obsluhy.
Slevy se nevztahují na zvláštní akce, jako je například Mikulášská veselice nebo Veselý karnevalový parník.


V případě rezervací prosím uvádějte počet dospělých i dětí a také číslo stolu, u kterého byste chtěli sedět, děkujeme.

Veškeré nezaplacené rezervace je nutné vyzvednou nejpozději 30 minut před začátkem představení!!!
Vstupenky lze telefonicky či mailem rezervovat pouze na 3 dny. Poté se rezervace nevyzvednutých vstupenek automaticky ruší!
Za vstupenky je také možno platit bankovním převodem na náš účet a vstupenky si pak vyzvednout až těsně před představením. Na tuto variantu se prosím informujte u obsluhy nebo na našem mailu info@veselakavarna.cz.

Podmínky předprodeje:
Vstupenka platí pro počet dospělých osob či dětí uvedených na druhé straně. Zde je také uvedeno, zda vstupenka přímo náleží ke konkrétnímu místu či nikoli. Uvedená cena za vstupenku je včetně aktuálně platné sazby DPH.
Zákaz dalšího prodeje vstupenky. Vstupenku nelze vykoupit zpět či vyměnit, nelze poskytnout duplikát. Platná je vstupenka pouze s kontrolním útržkem, bez úprav a nepoškozená. Po opuštění prostoru konání akce je vstupenka neplatná. Pozměňování, kopírování či falšování vstupenky je trestné.
Držitel vstupenky dává bez jakýchkoliv nároků pořadateli i třetím osobám souhlas ke zhotovení, zpracování a zveřejnění jakékoliv formy záznamu. Tento souhlas se vztahuje i na doprovázené nezletilé děti. Po celou dobu konání akce doprovod odpovídá za chování svých dětí a neustále je hlídá!
Změna programu či zrušení akce vyhrazeny. Při zrušení akce bude do 10 dní oznámen náhradní termín konání či způsob vrácení vstupného. Náhrada jiných nákladů (ubytování, doprava, apod.) se neposkytuje.
Zakoupením vstupenky a také jejím předložením u vstupu vyjadřuje její držitel souhlas s těmito podmínkami.

Poměrně přísná pravidla rezervací a předprodeje jsem nestanovili z rozmaru, ale z důvodu nezodpovědného chování některých návštěvníků. Nevyzvednuté rezervace pro nás znamenají "díru" v rozpočtu a navíc tím blokují vstup jiným zájemcům. Děkujeme proto za pochopení!

VESELÁ KAVÁRNA ® je registrovanou obch. značkou | info@veselakavarna.cz | www.veselakavarna.cz | © 2015